Laden...

Hoe ziet je dagcursus eruit?

Groepenkast met beschrijving van interne stroomstoringen en preventie

Als je kiest voor de theorie cursus Almere dan wil je weten wat je voor die dag te wachten staat. Als je kiest voor de theorie cursus Almere dan zul je erachter komen hoeveel kennis je in een korte tijd kan leren. Want als je kiest voor een eendaagse cursus dan wil je wel weten wat je kunt verwachten

De ochtend indeling

Als je kiest voor om deel te nemen aan de theorie cursus in Almere dan wil je natuurlijk wel weten waar je aan toe bent. Want als je deel neemt aan de theorie cursus in Almere dan moet je wel weten hoe je voorbereid moet langskomen. Je zult vroeg in de morgen worden verwacht als je kiest om deel te nemen aan de theorie cursus in Almere. De ochtend zal namelijk zijn ingedeeld met een korte kennismaking tussen de docenten en de cursisten. Wanneer dit is gebeurd zal de theorie van het rijexamen worden uitgelegd. Tijdens deze uitleg zal naar voren komen waar je op moet letten en wat de valkuilen zijn die worden uitgezet door het CBR. Wanneer de ochtend voorbij is zal de lunch aanbreken om 12:00 uur. Als je deelneemt aan de theorie cursus in Almere zal je tijdens de lunch een half uur pauze hebben, na de lunch begint de tweede fase in het leerproces.

De middag indeling

Als je hebt gekozen om deel te nemen aan de theorie cursus in Almere, wil je natuurlijk ook weten hoe de middag indeling is ingevuld. Na de lunch zal je tijdens de theorie cursus in Almere worden geholpen bij oefen vragen. Deze vragen geven een indruk van de echte theorie vragen die worden gegeven bij het CBR. Wanneer je deelneemt aan de theorie cursus in Almere zal je erachter komen dat je goed voorbereid bent voor je theorie examen bij het CBR. Wanneer de oefentoetsen zijn afgenomen en je bent klaar de toets van het CBR, dan zul je naar het afgesproken CBR pand worden gebracht. Als je goed hebt opgelet tijdens de theorie cursus in Almere, dan zal je merken dat je het eind examen met vlag en wimpel zult afronden!

Veelgestelde vragen

Hoe ziet het ochtendprogramma van de dagcursus eruit?▼

De ochtend begint met een kennismaking tussen docenten en cursisten. Daarna wordt de theorie van het rijexamen uitgelegd, inclusief aandachtspunten en valkuilen van het CBR. De ochtend eindigt rond 12:00 uur met een lunchpauze.

Wat gebeurt er tijdens de middag van de cursus?▼

Na de lunch werk je aan oefenvragen die overeenkomen met echte CBR-examen vragen. Dit helpt je om goed voorbereid te zijn voor je theorieexamen. Na afloop wordt je naar het afgesproken CBR-pand gebracht.

Hoe lang duurt de lunchpauze?▼

De lunchpauze duurt een half uur en vindt plaats om 12:00 uur. Dit geeft je voldoende tijd om uit te rusten voordat de middasessie begint.

Wat leer je in deze eendaagse cursus?▼

Je leert waar je op moet letten bij het rijexamen en welke valkuilen het CBR stelt. Door oefenvragen te maken krijg je een goed beeld van wat je tijdens het echte examen kunt verwachten.

Hoe vroeg moet ik aan de cursus beginnen?▼

Je wordt vroeg in de morgen verwacht voor de kennismaking en de start van het theoretische gedeelte. Het exacte starttijdstip krijg je van de cursusorganisatie.

Gerelateerde artikelen die u mogelijk interesseren